OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 736 643 882 | strakonice@ciaoreality.cz

Byty prodej / pronájem

Prodej bytů Strakonice - Polyfunkčním domě Na Ohradě

V sedmi patrech buje ve dvou sekcích 46 bytů dostupných s využitím třech výtahů americké firmy OTIS, která do "naší" budovy namontovala nejmodernější výtah s rekuperací energie. Výstavba objektu je založena na kvalitním provedení stavby s využitím nových materiálů zaručujících nízké provozní náklady a dlouhou životnost.  Plastová okna z kvalitních profilů s nejkvalitnějším dvojitým zasklením spolu s nadstandardním zateplením jsou základem pro úsporný provoz bytů a nebytových prostor. Budova získala certifikaci PENB třídy B - v současnosti nejvýhodnější varianta výstavby z hlediska cena za byt/budoucí provozní náklady. Každý byt (kromě garsonek) má balkon o výměře minimálně 7,5 m2. Byty v 6. NP mají terasy o výměře 7 až 60 m2. Sklepní kóji může využívat každý byt.

Byty v centru města nabízí moderní a velmi pohodlné bydlení v bezprostředním dosahu nákupních možností, školních zařízení i lékařských služeb. Restaurační zařízení s klimatizovaným, příjemným a nekuřáckým prostředím se zastřešenou zahradní terasou je součástí objektu, stejně tak jako prostory pro Ricochet. Sportovní areál Na Křemelce s možností širokého sportovního vyžití je vzdálený 10 minut pohodlné chůze.

Kolaudace bytů proběhla na konci roku 2019

Cena bytů v základním provedení zahrnuje dveře, obložky, dlažbu a obklady.

Barevné řešení a typ si můžete vybrat dle svého uvážení z nabídky, kterou pro Vás připravila architektka. Ta Vám také v případě zájmu (4 hodiny jsou zdarma) pomůže s výběrem dokončovacích a zařizovacích předmětů (zásuvky, vypínače, umyvadla, sprchový kout, vana, podlahové krytiny…)

K bytům je možné dokoupit garáže dostupné po chodníku v ulici Školní 100 metrů od objektu nebo využívat pro majitele bytů do konce roku 2020 zdarma vyhrazené stání 5. minut chůze v lokalitě Na Dubovci.