Prodej vyjímečného bytu v centru města Strakonice s dispozicí 3+KK, 142 m2

cena: na vyžádání v RK

stav: dostupný


Užitná plocha 105 m2 Elektřina 230 V
Stav objektu novostavba Terasa ano
Energ. třída B Odpad veřejná kanalizace
Vytápění dálkové Garáž ano

Nabízíme k prodeji výjimečný byt s dispozici 3+KK s pracovnou o ploše 113 m2 a s terasami o výměrách 21,7 a 7,2 m2 v 7. nadzemním podlaží s jedinečným výhledem na město. Z oken bytu je možný výhled na jižní, západní a severní stranu.

skladba bytu:

obývací pokoj + KK 36,8 m2            pracovna 11,4 m2

ložnice 12,9 m2                                  pokoj 16,7 m2

vstup, předsíň 8,8 m2                         WC + umyvadlo 3,6 m2

koupelna s WC 5,3 m2                      šatna 9,9 m2

celkem podlahová plocha 105,4 m2  nosné konstrukce, příčky 7,6 m2

celkem plocha bytu 113 m2

terasa na západní a severní straně 21,7 m2   terasa na severní straně 7,2 m2

 celkem plocha bytu vč. terasy           141,9 m2

 

Vstupní protipožární dveře a ocelová zárubeň s jednobodovým bezpečnostním kováním. Klíč na kódovou kartu. Otvíravé interiérové dveře lamino v bytech mají bezfalcová křídla do obložkové zárubně. Celoskleněné dveře posuvné pískované Sapeli Sapglass s nerezovým madlem oddělují kuchyni a předsíň. WC a koupelna jsou obloženy keramickým kalibrovaným obkladem a dlažbou 600/300 mm v pískovcové barvě s pololeskem. Sprcha z keramické dlažby ve spádu s nerezovým odvodňovacím žlábkem. V koupelně nástěnný infrazářič. Podlaha je vinylová v provedení Ultim Bronze Stone. V šatně systém polic pro ukládání oděvů. Kuchyňská linka s pracovním ostrůvkem s vestavěnou troubou, vestavěnou mikrovlnou troubou, indukční varnou deskou, myčkou na nádobí, ledničkou a mrazákem vše od firmy Whirlpool se systémem 6th sense.

Provedení kuchyňské linky:

korpusy LTD 18 mm bílá 101,                      dveře Akryl kubanit lesklá, antracit lesklá perleť

pracovní deska Egger postforming R3 mm tl. 38 mm F028 granit verceli

zádová deska Egger f028 granit verceli                    sokl Kooplast nerez

kování závěsy Blum Clip top s Blumotion               zásuvky Blum Antaro

výklopy Blum Aventos HF, HK-S                úchytka Penka nerez              osvětlení LED pásek

Topení v bytě je v běžných pozicích řešeno pomocí deskových radiátorů. V bytě jsou vestavěné skříně v provedení dveří Indeco Exclusive. WC a koupelny jsou napojeny na podtlakové větrání. Odtahy z digestoře podporuje střešní ventilátor. V bytě jsou kompletní telekomunikační rozvody, domovní telefony a datové zásuvky. Byt má rozvodem klimatizace s vlastní jednotkou Sinclair. V celém bytě světla s možností regulace intenzity osvětlení. Lustry v provedení kristal. Na obou terasách je položená italská dlažba SOVEREIGN Antracit 60 x 90 cm.

K bytu náleží sklepní kóje. Mezibytové stěny jsou monolitické železobetonové nebo železobetonové. Bytové příčky sádrokartonové s výplní z minerální vaty.

S bytem je možné koupit jedno garážové stání o výměře 18 m2 ve dvougaráži vzdálené 125 metrů v ulici Školní

Byt je dostupný s využitím výtahu americké firmy OTIS s rekuperací energie. Kvalitní provedení stavby s využitím nových materiálů zaručuje nízké provozní náklady a dlouhou životnost. Plastová okna z kvalitních plnoprobarvených profilů s dvojitým zasklením. Nárožní hliníkové prosklené stěny s izolačním trojsklem jsou opatřena elektricky ovládanými venkovními žaluziemi. Spolu s nadstandardním zateplením jsou základem pro úsporný provoz bytu.

Konstrukce budovy je kombinovaný železobetonový stěnový systém a skelet s kontaktním zateplením systémem ETICS s probarvenou omítkou. Zábradlí teras je ocelová pozinkovaná konstrukce s výpletem z NR tahokovu. Schodiště je se zasklením izolačním dvojsklem, barva rámu antracit. PENB dle vyhlášky č. 78/2013 zařadil budovu do kategorie B - 84 kWh/m2/rok. V domě je ustanoveno SVJ. Správu bytového domu zajišťují Technické služby Strakonice s.r.o.. Objekt Polyfunkčního domu, který byl kolaudován na podzim roku 2019 v centru města v bezprostředním dosahu nákupních možností, předškolních a školních zařízení i lékařských služeb obdržel ocenění PRESTA – prestižní stavba jižních Čech v kategorii rodinné domy a bytové stavby. Nedaleký areál Na Křemelce s možností širokého sportovního vyžití je vzdálený 10 minut chůze. Před objektem je zastávka MHD.

Kontaktujte mě