Pronájem bytu v centru města Strakonice s dispozicí 2+KK, 50,7 m2

nájemné: na vyžádání v RK   

stav: pronajato

 

Nabízíme k pronájmu novostavbu podkrovního bytu č. 4 s dispozicí 2+KK o ploše 50,7 m2 ve 4. nadzemním podlaží bytového domu v centru města v docházkové vzdálenosti do školky, školy, zdravotnického zařízení, nákupních možností a vlakového a autobusového nádraží.

 

skladba bytu:

pokoj + KK 23,7 m2

ložnice 15,9 m2

koupelna + WC 5,7 m2

předsíň 5,4 m2

celkem podlahová plocha       50,7 m2

k bytu náleží sklepní koje

 

Vstupní protipožární dveře a ocelová zárubeň s jednobodovým bezpečnostním kováním. Všechna okna bytu jsou situována na východní stranu do vnitrobloku.

Otvíravé dveře v bytech mají bezfalcová křídla a obložkové zárubně. Odvětrání WC přímo otevíravým oknem. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči od firmy Elektrolux (varná deska, vestavěná trouba, mikrovlnná trouba, vestavěná lednička, myčka). Podlaha kromě WC a koupelny plovoucí laminátová. WC a koupelny jsou obloženy keramickým kalibrovaným obkladem a dlažbou 600/300 mm v matném provedení. Velký sprchový kout s nerezovým odvodňovacím žlábkem. Příprava pro instalaci pračky a sušičky. Vyšší teplotu při hygieně zaručuje topné těleso ve formě velkého žebříku. WC závěsné pro snadnou údržbu. Nadstandartní zateplení zaručuje nízké provozní náklady a příjemné klima v teplých dnech. Bytový dům má vlastní výměníkovou stanici ve správě Teplárny Strakonice pro teplovodní vytápění a ohřev TUV. Vytápění v bytech je řešeno deskovými radiátory. V bytě je připraveno napojení na internet. Předpokládané dokončení bytu je konec ledna.

Kontaktujte mě