Pronájem bytu v centru města Strakonice s dispozicí 1+KK, 31 m2

nájemné: na vyžádání v RK   

stav: pronajato

 

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+KK o výměře 31 m2 v  novostavbě bytového domu č. p. 1428 v ulici U Sv. Markéty v centru města Strakonice

 

Byt ve třetím nadzemním podlaží přístupný také pomocí výtahu má okno situované na severní stranu směrem na parkoviště. Bytové okno s izolačním trojsklem, plnoprobarvený rám v barvě antracit. Vstupní protipožární dveře bytu s bezpečnostní vložkou v provedení matný antracit. Kování jednobodové bezpečnostní. Klíč na kódovou kartu. Kuchyňská linka s indukční varnou deskou, troubou a ledničkou s mrazákem, digestoř s podtlakovým odvětráním s podpůrným střešním ventilátorem. Ohřev teplé užitkové vody je z důvodu úspory řešen formou bojleru instalovaným přímo v bytě. Kvalitní vinylová podlaha v pokoji a chodbě v provedení bělený dub. Koupelna s WC s keramickým kalibrovaným obkladem 600/300 na celou světlou výšku v provedení slonová kost. Dlažba v totožném provedení. Podtlakové odvětrání ventilátorem zapuštěným v podhledu. Koupelnu oddělují od chodby posuvné dveře s matným proskleným okénkem. V bytě je podokenní deskový radiátor, na chodbě a v koupelně trubkové otopné těleso. Dodavatelem tepla k vytápění je Teplárna Strakonice. Datové rozvody v bytě pro připojení na internet a TV.

Vstupní dveře do domu jsou hliníkové dvoukřídlové. V domě jsou monolitické železobetonové mezibytové stěny. Schodiště v domě s keramickou dlažbou, zábradlí ocelové pozinkované. K dispozici kočárkárna/kolárna. Úklid v domě zajišťuje úklidová firma. Parkování OA je možné na parkovišti před objektem s dostatečnou kapacitou.

Kontaktujte mě